Eskişehir abiye kuru temizleme

Tulum Temizleme

İpek, saten, şifon veya kot gibi çeşitli kumaşlardan üretilen tulum temizliği, Eskişehir Dry Kent Kuru Temizleme tarafından yapılmaktadır. Eskişehir abiye kuru temizleme, tulum kuru temizle hizmetlerimiz ile hangi kumaştan olursa olsun sahip olduğunuz abiye veya günlük tulumları yıpratmadan, ağartmadan temizliyoruz.   Günlük kıyafet ve abi olarak kullanılan tulumların yanında iş için kullanılan tulumlarda oluşan.

Devamı

Nişanlık Temizleme

Eskişehir kuru temizleme hizmeti veren Dry Kent Kuru Temizleme, kadınların için büyük önem taşıyan, en özel günlerinden birinde giyecekleri nişanlıklar için kuru temizleme yapmaktadır.   İpek, şifon gibi hassas kumaşlardan üretilen ve genelde üzerinde işlemeler olan nişanlıklarda bir leke veya giymeye bağlı sinen ter kokusunu gidermeye çalışıyorsanız mutlaka Eskişehir abiye kuru temizleme hizmeti.

Devamı

Abiye Temizleme

Eskişehir abiye kuru temizleme, özel günlerin vazgeçilmezi olan ve çeşitli kumaşlardan yapılan, hassas abiyelerin yıpranmadan temizlenmesini sağlayan hizmetimizdir. Dantel, ipek, şifon, kadife gibi birçok özel kumaştan olabilen abiyeler, üzerindeki pul, taş, payet gibi işlemeler ile birleştiğinde hem yıpranma hem de taşları dökülme ihtimaliyle elde yıkanmıyor.   Hassas kumaşların temizlenmesi, lekelerin.

Devamı