Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Abiye Temizleme

Eskişehir abiye kuru temizleme, özel günlerin vazgeçilmezi olan ve çeşitli kumaşlardan yapılan, hassas abiyelerin yıpranmadan temizlenmesini sağlayan hizmetimizdir. Dantel, ipek, şifon, kadife gibi birçok özel kumaştan olabilen abiyeler, üzerindeki pul, taş, payet gibi işlemeler ile birleştiğinde hem yıpranma hem de taşları dökülme ihtimaliyle elde yıkanmıyor.

 

Hassas kumaşların temizlenmesi, lekelerin çıkarılmasında uzman Dry Kent Kuru Temizleme, abiye elbiselerinizi kumaşına uygun yöntemler kullanarak derinlemesine temizler. Eskişehir abiye kuru temizleme fiyatları belirlerken herkesin kaliteli hizmete ulaşabilmesi fikrini benimseyen Dry Kent Kuru Temizleme, ekonomik rakamlarla hassas temizleme hizmetinden faydalanabilmenizi sağlamaktadır. Kuru temizleme hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

 Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85