Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Akrilik Kaban Temizleme

Soğuk kış aylarında en sıcak tutan kıyafetler kullanıcıların ilk tercihidir. Akrilik ürünlerde yün benzeri olması sebebiyle kışın favori kumaşlarındandır. Sıcaklığıyla cezbeden bu ürünü dikkatli kullanmak ve düzenli olarak Eskişehir akrilik kaban kuru temizleme yapan, yeterli ekipmana sahip güvenilir bir kuru temizlemeciye vererek temizlenmesini sağlamak gerekir.

 

Dry Kent Kuru Temizleme, Eskişehir kuru temizlemeciler olarak her kumaşta ürünü gereken hassasiyetle temizler ve kullanıcılara teslim eder. Hiçbir zarar görmeyen hatta kullanılan ürünlerle beslenen, ilk günkü haline dönen bir akrilik kaban teslim almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85