Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Battaniye Yıkama

Özellikle kış aylarında üzerimizden hiç ayırmadığımız battaniyeler, düzenli olarak temizlenmezse belli bir süre sonra içerisinde çeşitli bakterilerin barındığı, sağlığınızı tehdit eden eşyalara dönüşebilirler.

 

Eskişehir kuru temizlemeciler arasında başarıyla hizmet veren Dry Kent Kuru Temizleme, battaniyelerinizin derinlemesine temizlenmesini sağlamaktadır. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla sunduğumuz Eskişehir battaniye yıkama hizmeti hakkında ayrıntılı bilgi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85