Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Çocuk Elbisesi Temizleme

Eskişehir kuru temizleme hizmeti veren Dry Kent Kuru Temizleme, hassas bir temizliğe ihtiyaç duyan narin çocuklarınızın elbiseleri için derinlemesine temizlik sağlamaktadır.  Sık sık başa gelen lekeler için ağartıcı kullanmak yerine özellikle alerjik çocuklarda elbiseyi kuru temizlemeciye vererek sorunu çözmek gerekir. Bu şekilde hem kimyasal kullanılmaz hem de kumaşın zarar görmesinin önüne geçilir.

 

Hem çocuk elbiselerinin yıpranmasını önleyen hem de uzun süre kullanılabilmesini sağlayan Eskişehir çamaşır yıkama hizmetimizde ürünün kumaşına, lekenin niteliğine göre uygulamalar değişmektedir.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85