Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Damatlık Temizleme

Kumaşı hassas, ev tipi makinelerde yıkanmaya uygun olmayan kıyafetlerden biri de damatlıktır. Eskişehir kuru temizleme firmaları da bu durumda devreye girerek hassas ürünlerin hassas bir temizleme sürecinden geçmesini sağlamaktadır.

 

Kumaşı yıpratmadan hatta yıpranan dokuları da tamir eden bir uygulama olan kuru temizleme,  tüm eşyalarınızın kullanım ömrünü uzatır. Damatlığını saklamak isteyenler veya kiraladığı yere teslim etmek isteyenler için son bir temizleme işlemi şarttır. Bu durumda danışabileceğiniz en güvenilir damatlık kuru temizleme Eskişehir adresi için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

 Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85