Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Eldiven Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firması olarak abiye temizliği, yorgan- battaniye temizliği, gelinlik temizliği hizmetlerimizin yanı sıra eldiven temizliği yapan Dry Kent Kuru Temizleme, yıpranmayı önler ve kullandığı ürünlerle uzun ömürlü kullanım sağlar.

 

Özellikle deri eldivenlerde sıklıkla yaşanan soyulmalar, yıpranmalara karşı kullanıcıların alacağı en iyi önlem evde yıkamak yerine Eskişehir eldiven kuru temizleme yapan güvenilir bir yere teslim etmektir.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85