Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Gelinlik Temizleme

Eskişehir kuru temizleme hizmetinin en kaliteli adresi Dry Kent Kuru Temizleme, hassas kumaşlar, danteller kullanılarak yapılan gelinlikleri yıpratmadan temizlemektedir.

 

Kumaşı ve dantelinin yanında üzerinde taş, payet işlemeleri olan bu özel ürünler evde uygulanan temizleme yöntemleriyle zarar görebilir ve taşları dökülebilir.  Eskişehir gelinlik kuru temizleme yapan Dry Kent,  profesyonel ekibi ve ekipmanları ile gelinliğin hiçbir zarar görmeden tüm lekelerden arınmasını sağlar.

 

Bir veya iki kez giyilip yüksek ödemeler yapılan gelinliklerinizi saklamadan önce mutlaka bir kuru temizlemeden geçirmeniz gerekir.  Gelinlik kuru temizleme fiyatları Eskişehir hakkında ayrıntılı bilgi almak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

 Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85