Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kaz Tüyü Mont Temizleme

Eskişehir kaz tüyü mont kuru temizleme oldukça hassas bir işlemdir ve mutlaka profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. Hem rahat hem sıcak tutması ile kış aylarında sıkça tercih edilen kaz tüyü ürünler, ev tipi makinelerde yıkamaya uygun değildir.

 

Kaz tüyü montların kullanım talimatında da belirtildiği gibi mutlaka ve mutlaka kuru temizleme yapılması gerekir. Aksi yöntemler kullanıldığında kaz tüyü montlar söner ve tüm şişkinliğini kaybeder. Bu durumun yaşanmaması için Eskişehir kuru temizlemeciler arasında yer alan Dry Kent Kuru Temizleme kaz tüyü ürünlerde çözüme ulaşmanızı sağlamaktadır.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85

 

Görseller