Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kep Temizleme

Eskişehir kep kuru temizleme hizmetimiz ile mezuniyet töreni için kiraladığınız kepi uygun fiyatlarla temizleyen Dry Kent Kuru Temizleme, yeni alınmış bir kep gibi tertemiz kullanabilmenizi sağlamaktadır. 

 

Uzun süreler okul depolarında bekleyen kepler toz ve kirle kaplı olabilir. Üstelik öncesinde de defalarca kez kullanılmış olan kepler temizlenmeden kullanılmamalıdır. Kendi yöntemlerinizle yıkadığınızda formu, yapısı bozulacak olan bu ürünler Eskişehir kuru temizlemeci Dry Kent Kuru Temizleme tarafından ayrıntılı bir şekilde temizlenmektedir.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85