Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Nişanlık Temizleme

Eskişehir kuru temizleme hizmeti veren Dry Kent Kuru Temizleme, kadınların için büyük önem taşıyan, en özel günlerinden birinde giyecekleri nişanlıklar için kuru temizleme yapmaktadır.

 

İpek, şifon gibi hassas kumaşlardan üretilen ve genelde üzerinde işlemeler olan nişanlıklarda bir leke veya giymeye bağlı sinen ter kokusunu gidermeye çalışıyorsanız mutlaka Eskişehir abiye kuru temizleme hizmeti almalısınız. Tüm özel kumaşlar için ayrı uygulamalar yapan ekibimiz abiyeleri ilk günkü haline kavuşturmaktadır.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85