Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Oyuncak Temizleme

Çocuklarımızın sürekli oynadığı, bazen dişini kaşımak için, bazen sarılıp uyumak için kullandığı oyuncaklar, çocuklarınızın sağlığı için belli aralıklarla profesyonel bir Eskişehir oyuncak temizliği yapan kuru temizleme firmasında verilmelidir.

 

Toz, kir ve çeşitli kalıntılar, bazen yemek lekeleri olan oyuncaklar, bebek ve çocukların hassas cildine temas ettiği için dikkatle temizlenmelidir. Özellikle alerjik çocuklarda evlerde kullanılan deterjanlar görünürde bir temizlik sağlasa da çocuklarda negatif etkiler yaratabilmektedir. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında güvenle hizmet veren Dry Kent Kuru Temizleme, oyuncakları tüm leke, kir ve bakterilerden arındırır, gönül rahatlığıyla kullanmanızı sağlar.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85