Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Peluş Temizleme

Oyuncak, anahtarlık, yastık, paspas kalemlik, mont gibi çeşitli formlarda karşımıza çıkan bir kumaş olan peluş yapısı sebebiyle tozu ve kiri tutar, bir süre sonra bakteri yuvasına dönüşebilir. Bu kumaştan üretilen ev tekstil ürünleri, aksesuar veya oyuncaklar makinede yıkanırsa deterjan kalıntısı bırakabilir ve yapısı bozulabilir. Eskişehir peluş kuru temizleme hizmeti bu aşamada devreye girerek lekelerden zahmetsiz kurtulmayı sağlar.

 

Eskişehir kuru temizleme firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, peluş kuru temizleme yaparak bu kumaştan üretilen her eşyayı temizlemektedir. Peluşun yumuşaklığını bozmadan, renginde atmaların önüne geçerek çok sevilen peluş ürünlerin uzun yıllar kullanılmasını sağlamak için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85