Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Ütü Hizmeti

En zor ev işlerinden biri olan ütü hem vakit alıcı hem de dikkatle yapılması gereken bir iştir. Dry Kent Kuru Temizleme’nin Eskişehir ütücü hizmetiyle ütüye ayıracağınız zamanı kendinize ayırabileceksiniz. Zorlu lekeler, hassas kumaşlardan sonra evde yapılabilmesine rağmen fazla zaman alan, yorucu ve kimileri için de zor olan ütülerinizi bizlere emanet edebilirsiniz.

 

Profesyonel ütülerimiz ile tek bir kırışıklığa dahi müsaade etmeyen ekibimiz,  ürünlerinizde renk veya kalite kaybı yaşanmadan ütülenmesini sağlar.  Eskişehir ütü yapan yerler aramalarına etkin bir şekilde cevap verdiğimiz Batıkent Mahallelerindeki yerimizle sizlerin hizmetindeyiz.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

 Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85

Görseller