Kuru Temizleme

Eskişehir kuru temizleme firmaları, verilen hizmetin niteliği, ortaya çıkan işin müşteride yarattığı memnuniyet gibi birçok kriter göz önüne alınarak değerlendirilir. Bu değerlendirmeler sonucunda uzun yıllar aynı sektörde var olabilmek gerçek bir iş disiplini ve kaliteli çalışmalar sonucunda başarılır. Eskişehir’in en çok tercih edilen firması olan Dry Kent Kuru Temizleme, bu başarısını hiç azaltmayıp her yükselttiği kalitesi ile kazanmıştır. Eskişehir kuru temizlemeciler arasında her kumaş çeşidine uygun ürün kullanılarak yapılan temizleme hizmetimiz, deri bakımı, lostra gibi her firmanın yapmadığı hizmetleri sunmamız, ayırt edici özelliklerimizdendir. Yüksek ödemeler yapılıp çok beğenilerek alınan kıyafetlerin, sürekli temas ettiğimiz yorgan, battaniye gibi ev tekstil ürünlerinin ve lostra hizmeti ile de ayakkabılarınızın uzun yıllar ilk günkü gibi kalabilmesi için sizler de iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.

Yorgan Yıkama

Evlerimizde her gün kullandığımız ve vücudumuzla direkt teması olan yorganlar, evde kimyasal barındıran deterjanlar, ağartıcılarla değil profesyonel bir Eskişehir yorgan yıkama hizmeti ile temizlenmelidir.

 

Zamanla toz, kir ve deri kalıntıları ile dolan yorganlar, teri de emer ve bir süre sonra çeşitli zararlı bakteriler üretmeye başlarlar. Bu durumdan kurtulmanın tek yolu yorganı yıpratmadan, yapısını bozmadan derinlemesine temizleyebilecek bir Eskişehir Kuru temizleme firması ile çalışmaktır. Dry Kent Kuru Temizleme’de yorganlarınız özel ayrıştırıcılarla temizlenir, hiçbir leke ve kir kalmadığından emin olduğunda müşterilerimize teslim edilir.

 

Dry Kent Kuru Temizleme İletişim Bilgileri

Adres: Batıkent Mh. Bülent Ecevit Bulvarı No: 54/B Tepebaşı / ESKİŞEHİR

Tel: 0 222 315 25 85